icon
icon
icon
icon

Hizmetlerimiz

Klasik, amatör yöntemlerle yapılan zararlı mücadelesi ile olumsuz sonuçlar meydana gelmekte, zararlılar dirençlerini geliştirmektedir. Her olumlu netice vermeyen mücadele, önemli bir kayıp niteliğindedir. Zaralılar doğru ve etkin bir uygulama ile ortadan kaldırılmalıdır.

Koruma Mühendislik olarak size beş adımda ayrıntılı mücadele programımızı sunuyoruz.


KEŞİF HİZMETLERİ:
Koruma Mühendislik; teknisyeni zararlının sadece problem yarattığı yerleri değil, tüm açık ve kapalı alanların yerleşim planını analiz edecektir. Bu analizde giriş noktaları, su kaynakları, gıda kaynakları, yuvalanma noktaları ve yerleşim sahaları tespit edilir. Bütün bu keşif hizmeti ve değerlendirme raporu ücretsizdir.


PROJELENDİRME:
İhtiyaç duyduğunuz hizmetler aylık / yıllık olarak projelendirilir. Böylelikle gereksinimlerinize göre hangi aylarda hangi hizmeti alacağınız konusunda bilgilendirilirsiniz. Bu sistem sayesinde gereksiz hizmet almanız engellenerek etkili ve ekonomik bir hizmet almanız sağlanır. Değişik türdeki haşerelerin gelişim evreleri de doğal olarak farklı olacağından özel uygulamalar gerektirecektir. Koruma Mühendislik zararlıların yaşam evrelerini bilmekte ve mücadelelerinde başarı sağlayacak noktaları tespit etmektedir.

UYGULAMA:
Zararlı mücadele hizmeti vermeye gelen ekip elemanlarımız gerekli eğitimi almış, tecrübe ve profesyonelliğe sahiptir. Uygulamalar sırasında kullanılan tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO)’dan onaylıdır. Kullanılan ilaçlar zararlıların bağışıklık sistemi göz önüne alınarak belirli periyotlarda değiştirilir. Koruma Mühendislik’in uygulama stratejisi, Entegre Zararlı Yönetimi'ne (IPM) odaklanmıştır.

KONTROL:
Uygulama sonunda IPM hizmeti verilen alanlarda teknisyenlerimiz tarafından detaylı bir kontrol çalışması yapılmaktadır. Bu kontrolün amacı, hizmet verilen ortamın sürekli olarak gözetim altında tutulmasını sağlamak, oluşabilecek her türlü soruna erken müdahale edebilmektir.

RAPORLAMA:
Ülkemizde özellikle son yıllarda kaliteye verilen önemin artması sonucunda, raporlama zararlı önleme hizmetinin tamamlayıcısı olmuştur. Her ne kadar sağlıklı zararlı  önleme hizmeti uygulansa bile etkili bir raporlama hizmeti verilmedikten sonra yapılan iş sonuçlanmamış sayılmaktadır. Bunun farkında olan Koruma Mühendislik; özellikle raporlama safhasına gereken önemi verip, yapılan uygulamalar ve yapılması planlananlar hakkında en ince ayrıntıya kadar sizi bilgilendirmektedir.

 

İletişim

KORUMA MÜHENDİSLİK
Çevre Sağlığı Bilimi
Pirireis Caddesi No:1/C 17100 ÇANAKKALE
Tel : 0-286-213 55 31
Fax :
0-286-213 37 39 
 
Web  : www.korumamuhendislik.com.tr
E-Mail :
info@korumamuhendislik.com.tr