icon
icon
icon
icon

KORUMA MÜHENDİSLİK : Gümrüklü Sahalarda İlaçlama Hizmeti Sunmaktadır...

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız...

Koruma Mühendislik; Haşere İle Mücalede anlamında hizmet kalitesini ve ürün yelpazesini her geçen gün artırarak, daima en üst seviyede tutmanın gayreti ve azmi içerisindedir.

Vizyonumuz...

Odaklandığı sektörde girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan, itibarlı bir dünya şirketi olmak.

Misyonumuz...

Müşteri memnuniyetine odaklanarak rekabet üstünlüğü sağlayan, uluslar arası markalarla rekabet edebilen, ürün ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen, faaliyet ve mali performansıyla sürekli ve karlı büyüyen, sektörde adından çok iyi bir şekilde bahsettiren, topluma ve çevreye katkı sağlayan bir şirket olmak.

Kurumsal Değerlerimiz...

Koruma Mühendislik; çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. En başta gelen sorumluluğumuz, vizyonumuza ve misyonumuza uygun hareket etmek, tüm paydaşlarımıza değer katmak, davranış ve ilkelerimizle saygın ve örnek bir kuruluş olmaktır.

Sahip olacağımız ve daima yöneleceğimiz kurum değerlerimiz, şirketimize, dolayısıyla çalışanlarımıza içinde bulunduğumuz çevrelerde farklılık yaratacaktır.

Başarılarımızın sürekliliği, sosyal sorumluluk ve çevreye saygı bilinciyle kaliteli çözümler üreterek güvenle topluma sunmak ve günlük işlerimizde, aldığımız tüm kararlarda bu değerleri yüceltme konusunda üzerimize düşeni yapmamıza bağlıdır.

Amaçlarımıza ulaşmak için bize yol gösterecek ve "kurumsal vatandaş" kimliğimizi güçlendirecek 6 kurumsal değerimiz şunlardır :
1- Güven
2- Hizmet Kalitesi
3- Müşteri ilişkilerini En Üst Düzeyde Tutmak
4- Başarma Azmi
5- Sosyal Sorumluluk
6- Tüm Kaynakları Verimli Kullanmak
 
   

 

İletişim

KORUMA MÜHENDİSLİK
Çevre Sağlığı Bilimi
Pirireis Caddesi No:1/C 17100 ÇANAKKALE
Tel : 0-286-213 55 31
Fax :
0-286-213 37 39 
 
Web  : www.korumamuhendislik.com.tr
E-Mail :
info@korumamuhendislik.com.tr