icon
icon
icon
icon

KORUMA MÜHENDİSLİK : Gümrüklü Sahalarda İlaçlama Hizmeti Sunmaktadır...

Konut Hizmetleri

Yaşadığımız mekanda gördüğümüz her haşere göremediğimiz yüzlerce haşerenin bir göstergesidir.

Haşereler loş veya karanlık ortamlardan hoşlandıklarından dolayı geceleri daha aktif olurlar. Haşereler ve kemirgen çok çabuk üreyen canlılardır. Haşereler ve kemirgenler apartman boşluklarından,açık camlardan,su borularından,binadaki kırık ve çatlaklardan yaşadığımız alana girebilirler.

Çok az gıda ve su ile uzun süre yaşabildikleri için temiz ve hijyenik olmak haşerelerle mücadelede yeterli değildir. Haşere ve kemirgenlerden kurtulmanın tek yolu profesyonel bir ilaçlama servisidir.Çeşitli yerlerde satılan sprey ve ilaçlar yok olmasını sağlamaz aksine ilaçlara bağışıklık sağlamalarına neden olabilir. Haşerelerin yumurtalarının tamamının yok edilememesi ve yeni istilalara karşı komple bina tecridi sağlanmasının zor olması sebebiyle haşere ve kemirgenlere karşı yapılan mücadelenin düzenli olması gerekir.

Koruma Mühendislik şirketi konusunda uzman elemanları ile 7 gün 24 saat hizmetinizde.Servis sorumlumuz,evinizdeki haşereleri veya kemirgenleri tanımlama konusunda eğitim almıştır.Mekanınızda yapılan analiz sonucunda haşerelerin yuvaları tespit edilerek yok edilir. Yaşadığınız mekandaki haşere sorunlarına karşı alınan önlemler,ilaçlama öncesi ve sonrası yapmanız gerekenler vb. gibi konularda servis sorumlumuz tarafından bilgilendirilirsiniz.

Aldığınız hizmet garanti kapsamında iken herhangi bir haşere veya kemirgenle karşılaşırsanız ücretsiz tekrar servis gönderilir.d>
 

 

İletişim

KORUMA MÜHENDİSLİK
Çevre Sağlığı Bilimi
Pirireis Caddesi No:1/C 17100 ÇANAKKALE
Tel : 0-286-213 55 31
Fax :
0-286-213 37 39 
 
Web  : www.korumamuhendislik.com.tr
E-Mail :
info@korumamuhendislik.com.tr